Kronos Enerji Akaryakıt Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi Dış Ticaret Ltd. Şti.

Akaryakıt ve LPG İstasyonu Kurulumu

Hakkımızda

"EN İYİ SADECE YETERİNCE İYİDİR" felsefesinden yola çıkan Kronos Energy, Petrol & Gaz ve Enerji sektöründe 15 yıla yaklaşan bir tecrübe ve bilgi birikimi ile ülkemizde ve dünyada gün geçtikçe artan nüfusun enerji ihtiyacını karşılamak ve bu arada çevre üzerindeki etkisini en aza indirmek amacıyla enerji alanında yaratıcı ve verimli çözümler üretmektedir. Uygulamalarında yüksek teknolojiyi kullanarak ulusal ve uluslararası projelerde kaliteli yenilikçi ve rekabetçi çözümler sunmaktadır.

Araştırmacılığını uygulamalar yaparak yenilikçiliğe dönüştürerek istikrarlı başarıyı yakalamak Kronos Energy'i farklı kılan en önemli felsefelerinden biridir. Kronos Energy olarak tasarım yeteneğimiz, mühendislik birikimimiz, üretim gücümüz kurumsal yapımız, marka politikamız ve güçlü mali yapımız doğrultusunda tasarım, projelendirme, imalat, montaj, devreye alma ve inşaat taahhüt işlerini yaparken siz değerli müşterilerimize insan değerini ön planda tutarak dahil olduğumuz her projede farklılık yaratarak hizmet vermekteyiz.

Kendi bünyemizdeki imalatlarımız ile Akaryakıt istasyonları, İstasyon Ekipmanları, Jeneratör yakıt dolumu sistemleri, Endüstriyel otomasyon, Tank üretimi, Çelik konstrüksiyon - İnşaat alanlarında akaryakıt dağıtım firmalarına, saygın inşaat firmalarına Ulusal ve Uluslararası projelerde, dünya standartlarında hizmet vermekteyiz.

Şirket bünyemizde bulunan KRONOS KİMYA, KRONOS MAKİNA ve KRONOS MERMER her geçen gün büyüyerek, Kronos Energy çatısı altında hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir. Ayrıca Kronos Energy olarak sosyal sorumluluk bilinciyle üniversitelerin ilgili bölümlerinde eğitim gören genç beyinlere staj ve çalışma imkanı sunarak, ülke değerlerini koruyan ve yücelten yeni nesillere katkıda bulunmaktayız.

Akaryakıt ve LPG İstasyon Kurulumları

Akaryakıt ve LPG İstasyon Kurulumları

Kronos Enerji

İnşaat ve Çelik Konstrüksiyon İşleri

İnşaat ve Çelik Konstrüksiyon İşleri

Kronos Enerji

Jeneratör ve Endüstriyel Otomasyon Sistemleri

Jeneratör Sistemleri ve Endüstriyel Otomasyon Sistemleri

Kronos Enerji

Petrol Ekipmanlar

Petrol Ekipmanlar

Kronos Enerji